Problemy z erekcją to bardzo poważne zaburzenie, które dotyka coraz większą liczbę mężczyzn

Zaburzenia erekcji są coraz częstszą dysfunkcją występującą u mężczyzn. Często mają one podłoże psychiczne, szczególnie w młodym wieku. W tym przypadku wiążą się głównie z obawami o życie seksualne, zaspokojenie partnerki i sprawdzenie się w roli kochanka. Ponadto zaburzenia wzwodu mogą wynikać z zahamowań seksualnych i wzorców wyniesionych z domu. W dojrzałym wieku zaburzenia mogą wynikać z lęku przed coraz słabszą sprawnością seksualną. Przyczyną niezależną od wieku jest prowadzony styl życia. Stres, brak snu, nieregularne i nieodpowiednie posiłki a także używki - alkohol, papierosy, narkotyki - mają silne negatywne oddziaływanie na siłę i długość erekcji. Problemy ze wzwodem mogą czasowo towarzyszyć też każdej chorobie, która powoduje osłabienie i zmęczenie organizmu, nawet przeziębieniu.

Jak zadbać o udane życie seksualne?

Można, w miarę możliwości, zminimalizować ilość czynników negatywnie oddziałowujących na kondycję seksualną. O ile jednak możesz zadbać o swoją dietę czy zwiększyć ilość ruchu, to stresu związanego z pracą czy innymi sytuacjami życiowymi nie uda Ci się wyeliminować. Nie każdy też jest chce i ma w sobie wystarczająco samozaparcia, żeby rzucić palenie papierosów czy zrezygnować ze spotkań z kolegami obficie zakraplanymi alkoholem. Nie masz także możliwości szybkiej zmiany samooceny czy opinii o osobistych osiągnięciach w łóżku. Z pomocą mogą przyjść suplementy diety. Jednak praktycznie wszystkie dostępne obecnie w Polsce są nieskuteczne, działają krótkotrwale i zawodnie. Przedstawiamy zupełnie nowy, rewolucyjny środek.

  • Erektiv® to:
  • wzmocnienie i wydłużenie erekcji
  • przedłużenie trwania stosunku
  • zwiększenie libido
  • lepszą kondycję seksualną
  • lepsze ukrwienie członka

Nie czekaj! Sięgnij po sprawdzone, skuteczne i bezpieczne rozwiązanie Twoich problemów z erekcją!

Jesteśmy pewni, że dzięki Erektiv® poczujesz różnicę, tak jak ponad 95% naszych Klientów!

baza wiedzy

Średni czas stosunku w Polsce wynosi 7 minut

Taką długość współżycia najczęściej deklarują kobiety. To za krótko, aby czerpać pełną satysfakcję ze współżycia. Istnieje wiele możliwych przyczyn zbyt krótkiego i niepełnego stosunku, którego powodem są zabuerzenia erekcji.

Czytaj dalej
Zaburzenia erekcji dotykają coraz młodsze pokolenia mężczyzn. Główne przyczyny problemów z erekcją to: stres, pośpiech, zła dieta, alkohol, papierosy. Problem można rozwiązać unikając czynników zaburzających normalne erekcje, jednak dzięki Erektiv® możesz pozbyć się tego wstydliwego problemu nie zmieniając swoich dotychczasowych przyzwyczajeń i stylu życia. Erektiv® stosowany regularnie wzmocni Twoje erekcje, podniesie libido i zwiększy poziom testosteronu.
Tak, Erektiv® zawiera jedynie sprawdzone, przebadane i naturalne substancje. W składzie preparatu nie znajdziesz sztucznych dodatków czy barwników. Nie wywołuje efektów ubocznych. Żaden z naszych Klientów nie zgłaszał uwag i nie zauważył skutków ubocznych.
Specjalnie dobrana mieszanka starannie wyselekcjonowanych wyłącznie naturalnych składników aktywnie wspiera funkcje seksualne Twojego organizmu.
Tak, pozytywny wpływ składników zawartych w Erektiv® jest potwierdzony naukowo. Ponad 95% naszych klientów potwierdza, że kuracja Erektiv® przyniosła pożądane przez nich efekty.
Tak, osiągnięte dzięki Erektiv® rezultaty są widoczne i odczuwalne przez długi czas po zakończeniu kuracji. Dla uzyskania trwałych benefitów sugerujemy powtarzać kurację co jakiś czas.
Każdy, nie ma żadnych przeciwskazań co do wieku, przebytych chorób czy ogólnego stanu zdrowia. Nie należy jednak przekraczać zalecanej dziennej dawki.
Zażyj dwie kapsułki na 30-60 minut przed stosunkiem. W celu podniesienia libido stosuj jedną kapsułkę dziennie, najlepiej rano.
Każdy organizm jest inny i z różną szybkością reaguje na suplement. Wiekszość osób zauważa efekty natychmiast po zażyciu, niektórzy muszą jednak poczekać na nie kilka dni.
Erektiv® możesz nabyć na naszej stronie internetowej lub stacjonarnie w renomowanych aptekach. Ze względu na ograniczenia prawne nie możemy jednak podać ich nazw, dltego zalecamy nabyć produkt bezpośrednio na naszej stronie.
Tak, ponieważ współpracujemy tylko ze sprawdzonymi dostawcami. Przesyłkę otrzymasz na wskazany przez siebie adres dyskretnie zapakowaną - nikt poza Tobą nie będzie wiedział, co znajduje się w paczce.

Proszę czekać...

Wystąpił błąd

Wystąpił błąd z Twoim zamówieniem. Spróbuj jeszcze raz lub skontaktuj się z nami.
tel. +48 77 540 78 14
pl@erektiv.pl